ACHITEX MINERVA, GRUPA KTÓRĄ TWORZĄ LUDZIE I HISTORIA

Grupa Achitex Minerva  od dawna działa na konkurencyjnym rynku tekstyliów i wie, że jakość, obsługa klienta i innowacyjność są niezbędne do odniesienia sukcesu w tym sektorze. Dlatego firma jest nieustannie zaangażowana w badania i rozwój, aby sprostać tym potrzebom i zmniejszyć wpływ swoich procesów na środowisko.

Sektor tekstylny Grupy Achitex Minerva oferuje pełną gamę produktów na każdym etapie procesu wykańczania tkanin, od przędzenia do drukowania, w tym pierwotne i wtórne produkty przędzalnicze, klejonki, środki pomocnicze do barwienia i wykańczania, proszkowe i płynne barwniki Chemantrene, techniczne mieszanki tekstylne oraz produkty do druku ciągłego i nieciągłego.

Nieskończona ilość rozwiązań drukarskich, takich jak gotowe do użycia pasty, farby wodne, do sitodruku, wolnme od PCW, atramenty cyfrowe i DTF zapewniają nowe, innowacyjne efekty.

Większość produktów Achitex Minerva przeznaczonych do zastosowań tekstylnych znajduje się na liście Inditex i posiada certyfikaty GOTS, bluesign® i ZDHC. Świadczy to o zaangażowaniu firmy w wytwarzanie zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska produktów.

... A nasza oferta na tym się nie kończy, bądź na bieżąco, aby odkryć świat dodatkowych tekstyliów...

Sprawdź pełną ofertę produktów na naszej stronie internetowej!