Achitex Group

Grupa Achitex Minerva
ponad 70 lat doświadczenia w obsłudze klientów.

Grupa Achitex Minerva to dynamiczna „firma międzynarodowa”, która z powodzeniem uczyniła z chemii tekstylnej swoją główną działalność.

Od ponad 70 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą chemikaliów do wszystkich faz przetwórstwa tekstyliów, choć z biegiem czasu zróżnicowała swoją działalność, tworząc gamę produktów dla przemysłu papierniczego, włókien szklanych i budownictwa.
Dziś jest jednym z wiodących europejskich graczy w produkcji wodnych dyspersji pigmentów dla przemysłu tekstylnego, powłok, taśm klejących, włókien czyszczących i druku fleksograficznego.

Badania, rozwój, dbałość o klienta, jakość i świadomość ekologiczna są kluczowymi czynnikami konkurencyjności Grupy i branży, którą obsługuje, i sprawiają, że Achitex Minerva jest niezawodnym partnerem dla wiodących firm chemicznych w ponad 80 krajach na całym świecie.


Dowiedz się więcej

News

MINERFOIL ADH: NOWA SUPER PASTA KLEJĄCA!

MINERFOIL ADH to nowa, gotowa do użycia pasta klejąca odpowiednia do druku transferowego, folii Mylar i flock na wszystkich tkaninach naturalnych, syntetycznych…

NOWA SEFRIA DTF

Achitex Minerva przedstawia nowe farby drukarskie DTF, nową i wydajną technologię, która może zmienić wzorce drukowania. Nowa seria atramentów DTF wyróżnia…

TEKSTYLIA

Sektor tekstylny Achitex Minerva obejmuje portfolio produktów chemicznych przeznaczonych do wszystkich etapów procesu wykańczania tekstyliów, od przędzenia do drukowania, zarówno w trybie ciągłym, jak i nieciągłym (sitograficznym i cyfrowym).

DRUK TEKSTYLNY

Grupa produkuje i sprzedaje wysokiej jakości, wydajne i przyjazne dla środowiska produkty do ciągłego i nieciągłego drukowania na tekstyliach. Szeroka gama pozwala na niestandardowe rozwiązania z doskonałymi wynikami jakości.

DYSPERSJE PIGMENTOWE

Achitex Minerva to europejski lider w formułowaniu wodnych dyspersji pigmentowych, które znajdują zastosowanie w tekstyliach oraz w takich sektorach jak przemysł papierniczy, taśmy klejące, włókna do szorowania, agrochemikalia...

PRODUKTY SPECJALNE

Grupa wyspecjalizowała się w niektórych obszarach nietekstylnych, takich jak klejenie do włókna szklanego, kleje do stożków papierowych oraz asortyment przeznaczony do ochrony i odnowy kilku materiałów budowlanych.

SETAŞ COLOR CENTER

Achitex Minerva Polska jest dystrybutorem Setaş Color Center dla barwników i środków pomocniczych dla polskiego przemysłu tekstylnego.